2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.106.2026 Raamovereenkomst inhuur projectfuncties
Beschreibung: De gemeente Leiden streeft naar het afsluiten van raamcontracten met vijf geselecteerde partijen die project personeel kunnen leveren. Hiermee wordt voorzien in de benodigde capaciteit, waardoor de gemeente haar opgaven succesvol kan realiseren. Deze aanbesteding betreft de inhuur van projectfuncties binnen de gemeente. De functieprofielen die worden uitgevraagd zijn: • Senior projectmanager • Projectmanager • Procesmanager • Programmamanager • Omgevingsmanager • Assistent projectmanager Meer informatie leest u in de aanbestedingsleidraad en bijlagen. De geraamde jaarlijkse omvang van deze raamovereenkomst bedraagt circa 17 tot 25 FTE. Over de volledige looptijd van de raamovereenkomst (4 jaar) wordt de totale omvang geraamd op circa 68 tot 100 FTE. Deze aantallen zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: A04.106.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad hoofdstuk 1.4 Herzieningsclausule