628056-2026 - Wettbewerb
Schweden – Bauarbeiten – Sköllergården om- och tillbyggnad tillagningskök och matsalar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sköllergården om- och tillbyggnad tillagningskök och matsalar
Beschreibung: Upphandling av om- och tillbyggnad av Sköllergården tillagningskök och matsalar.
Interne Kennung: 25/UH/34-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sköllergården om- och tillbyggnad tillagningskök . (1)
Interne Kennung: 1946462-0
Los: LOT-0002
Titel: Sköllergården
Interne Kennung: 1946463-1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25/UH/34-2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1946462-0
Lot: LOT-0002
Title: Sköllergården
Internal identifier: 1946463-1