2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuningsteam Welzijn
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Loon op Zand, hierna te noemen ‘aanbestedende dienst’ of ‘opdrachtgever’, is voornemens de opdracht ‘Ondersteuningsteam Welzijn’ aan te besteden. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: K011926
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De SAS-procedure (sociale en andere specifieke diensten) met een niet-openbaar karakter bestaat uit een selectiefase en een daaropvolgende gunningsfase. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsdocumentatie. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumentatie.