See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst schoonmaak van lokalen, ramen en uithangborden
Beschreibung: De opdracht omvat het dagelijks en periodiek onderhoud van de kantoren van Solidaris Oost-Vlaanderen. Ook het wassen van de ramen, de raamkozijnen en het schoonmaken van de uithangborden behoren tot de gevraagde dienstverlening. De opdracht bevat een 23-tal sites waar de schoonmaak wordt uitbesteed aan de opdrachtnemer. Voor deze kantoren voorziet de opdrachtnemer in een vast schoonmaakprogramma. In aanvulling worden nog een 13-tal kantoren bijgevoegd, waarbij schoonmaak mogelijk is op afroep. Deze worden momenteel in eigen beheer van de opdrachtgever schoongemaakt. Er kan beroep gedaan worden op de opdrachtnemer voor bijvoorbeeld een vervanging van een personeelslid van de opdrachtgever.
Interne Kennung: Inframut 2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inframut 2026-003 - 1
Beschreibung: zie punt I.1 van het bestek.
Interne Kennung: 1