2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych komunikacji miejskiej Miasta Ząbki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego wykonywanego w ramach lokalnego transportu zbiorowego – komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Ząbki w ilości 3 254 112 km na liniach komunikacyjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZPU.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001