See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy”. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33.14.11.10-4 – opatrunki. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (9 - zadań), zgodnie z Zał. nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający nie określa liczby zadań, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalnej liczby zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 379387-2026
Interne Kennung: DZP/46/2026/BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy - zadanie nr 8
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Materiały opatrunkowe na okres 12 miesięcy.