2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości na terenie Gminy Wąchock oraz z PSZOK od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2028 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Wąchock, pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wąchocku w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach niezamieszkałych.
Interne Kennung: BGK.271.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy PZP w tzw. „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający informuje, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP, że najpierw przeprowadzi badanie i ocenę ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający wezwie do jego złożenia wyłącznie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie korzysta z prawa opcji.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BGK.271.25.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: