2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa butelek i smoczków wraz z akcesoriami do karmienia dla USD w Krakowie
Beschreibung: Sukcesywna dostawa butelek i smoczków wraz z akcesoriami do karmienia dla USD w Krakowie
Interne Kennung: DZP-271-2-106/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, skraca termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę jednorazowych butelek oraz smoczków przeznaczonych do stosowania w działalności leczniczej Szpitala. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą zapewnienia ciągłości dostaw wyrobów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oddziałów szpitalnych oraz zapewnienia właściwej organizacji procesu żywienia pacjentów, w szczególności pacjentów wymagających stosowania jednorazowych butelek i smoczków. Przedmiotowe wyroby są materiałami wykorzystywanymi na bieżąco w działalności medycznej Szpitala. Ich brak lub niedostateczne zabezpieczenie ilościowe może skutkować zakłóceniem organizacji procesu udzielania świadczeń zdrowotnych oraz koniecznością podejmowania działań doraźnych w celu zapewnienia ciągłości zaopatrzenia.Z uwagi na bieżące i powtarzalne zapotrzebowanie na przedmiotowe wyroby, konieczne jest możliwie szybkie przeprowadzenie postępowania, dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty oraz zawarcie umowy z wykonawcą. Zachowanie podstawowego terminu składania ofert mogłoby spowodować wydłużenie całego procesu udzielenia zamówienia i zwiększyć ryzyko powstania przerwy w dostawach. Jednocześnie Zamawiający ustalił termin składania ofert z uwzględnieniem charakteru i zakresu przedmiotu zamówienia oraz czasu niezbędnego wykonawcom do przygotowania ofert, zapewniając wykonawcom realną możliwość ich złożenia. W związku z powyższym Zamawiający uznaje, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uzasadniająca zastosowanie skróconego terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39225710 Flaschen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1
Interne Kennung: DZP-271-2-106/PN/2026 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2
Interne Kennung: DZP-271-2-106/PN/2026 - zadanie 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP-271-2-106/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33681000 Teats, nipple shields and similar articles for babies
Additional classification (cpv): 39225710 Bottles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Zadanie 2