See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izrada projektne dokumentacije za energetsku obnovu zgrade Jug
Beschreibung: Izrada projektne dokumentacije za energetsku obnovu zgrade Jug. U ovaj predmet nabave uključena je sveobuhvatna obnova zgrade Jug.
Interne Kennung: JN-M-2025-28
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Usluga izrade projektne dokumentacije za energetsku obnovu zgrade Jug obuhvaća izradu projektne dokumentacije za sveobuhvatnu obnovu zgrade Jug, a sastoji sastoji se od: • izrade projektne dokumentacije (idejno rješenje, glavni i izvedbeni projekt) • ishođenja potrebnih suglasnosti, mišljenja, uvjeta, potvrda, pisanih izvješća o kontroli glavnog projekta i dozvola • izrade troškovnika za raspis javne nabave za izvođenje radova • izrade plana izvođenja radova od strane koordinatora zaštite na radu u fazi projektiranja • vršenja usluge koordinatora zaštite na radu u fazi projektiranja • sudjelovanja u postupku javne nabave radova objekta koji je predmet projektiranja • vršenja usluge projektantskog nadzora tijekom cijelog perioda izvođenja radova (uključujući eventualno produženje rokova izvođenja radova).