2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania Red Hat Enterprise Linux lub rozwiązania równoważnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup Dostawa oprogramowania Red Hat Enterprise Linux lub rozwiązania równoważnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ z załącznikiem 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 139971-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.223.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp Ogłoszenie nr 139971-2026 z dnia 27.02.2026, LOT 0015
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup Dostawa oprogramowania Red Hat Enterprise Linux lub rozwiązania równoważnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającej na dostawie maksymalnie 477 sztuk oprogramowania szczegółowo opisanej w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ pkt 1.