628143-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkinfrastruktur – Modernizacja bezprzewodowej sieci kampusowej Telewizji Polskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja bezprzewodowej sieci kampusowej Telewizji Polskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja bezprzewodowej sieci kampusowej Telewizji Polskiej. W szczególności - dostawa, montaż, instalacja infrastruktury bezprzewodowej sieci WiFi w lokalizacjach Zamawiającego, obejmującej w szczególności punkty dostępowe wewnętrzne i zewnętrzne wraz z niezbędnym osprzętem, okablowaniem oraz licencjami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/TITT/74/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja bezprzewodowej sieci kampusowej Telewizji Polskiej. W szczególności - dostawa, montaż, instalacja infrastruktury bezprzewodowej sieci WiFi w lokalizacjach Zamawiającego, obejmującej w szczególności punkty dostępowe wewnętrzne i zewnętrzne wraz z niezbędnym osprzętem, okablowaniem oraz licencjami.