2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biocentrum Kampus Albertov – dodávka laboratorního nábytku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky budou dodávky spočívající v: Část 1 Laboratorní nábytek vybavení prostor nově budovaného objektu Biocentra laboratorním nábytkem (včetně zaměření místa plnění, výroby/pořízení, dodání, montáže, instalace a zprovoznění laboratorního nábytku podle technické specifikace, včetně jeho napojení na inženýrské sítě, rozvody technických plynů apod., je-li to relevantní), zaškolení obsluhy a poskytnutí dalších činností a plnění podle technické specifikace a smlouvy; Část 2 Laboratorní židle vybavení prostor nově budovaného objektu Biocentra laboratorními židlemi (včetně výroby/pořízení, dodání, montáže, instalace a zprovoznění laboratorních židlí podle technické specifikace), zaškolení obsluhy a poskytnutí dalších činností a plnění podle technické specifikace a smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39141500 Dunstabzugshauben, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Laboratorní nábytek
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky budou dodávky spočívající ve vybavení prostor nově budovaného objektu Biocentra laboratorním nábytkem (včetně zaměření místa plnění, výroby/pořízení, dodání, montáže, instalace a zprovoznění laboratorního nábytku podle technické specifikace, včetně jeho napojení na inženýrské sítě, rozvody technických plynů apod., je-li to relevantní), zaškolení obsluhy a poskytnutí dalších činností a plnění podle technické specifikace a smlouvy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Laboratorní židle
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky budou dodávky spočívající ve vybavení prostor nově budovaného objektu Biocentra laboratorními židlemi (včetně výroby/pořízení, dodání, montáže, instalace a zprovoznění laboratorních židlí podle technické specifikace), zaškolení obsluhy a poskytnutí dalších činností a plnění podle technické specifikace a smlouvy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39112000 Stühle