2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van 5G toegangssystemen en een containermanagementsysteem
Beschreibung: De gemeente werkt met ondergrondse en bovengrondse verzamelcontainers voorzien van een toegangssysteem met een afvalpas. De huidige in gebruik zijnde toegangssystemen werken voornamelijk op 2G datacommunicatie. De 2G datacommunicatie wordt de komende jaren uitgefaseerd en vervangen door 5G datacommunicatie. Hierdoor dienen de huidige in gebruik zijnde 2G toegangssystemen vervangen te worden. Daarnaast eindigt dit jaar de overeenkomst met de huidige leverancier van het containermanagementsysteem. Voor voortzetting van de dienstverlening op dit gebied, zijn we op zoek naar een nieuwe leverancier. > € 221.000,- (Europese drempelbedrag Levering en diensten, 2025)
Interne Kennung: INCS70232
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst