See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn rolniczych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 7 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn rolniczych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 7 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku Nr od 1 do 7 SWZ (Formularz Specyfikacji technicznej przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: EZ-p.26.17.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper, 16140000 Düngerstreuer, 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1– Dostawa ciągnika rolniczego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach
Beschreibung: Część 1– Dostawa ciągnika rolniczego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16710000 Landwirtschaftliche Geh-Schlepper
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa mulczera dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach,
Beschreibung: Część 2 – Dostawa mulczera dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa rozrzutnika obornika dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku
Beschreibung: Część 3 – Dostawa rozrzutnika obornika dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 16140000 Düngerstreuer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa przyczepy transportowej 3 osiowej do przewozu bel dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego
Beschreibung: Część 4 – Dostawa przyczepy transportowej 3 osiowej do przewozu bel dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa zestawu kosiarek dyskowych dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego
Beschreibung: Część 5 – Dostawa zestawu kosiarek dyskowych dla Katedry Hodowli Zwierząt i Doradztwa Rolniczego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ,
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa wielofunkcyjnego nośnika z kosiarką bębnową do wysokiej trawy oraz adapterem mulczującym dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa
Beschreibung: Część 6 – Dostawa wielofunkcyjnego nośnika z kosiarką bębnową do wysokiej trawy oraz adapterem mulczującym dla Katedry Technologii Produkcji Roślinnej i Towaroznawstwa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa wozu asenizacyjnego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach,
Beschreibung: Część 7 – Dostawa wozu asenizacyjnego dla Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ,
Interne Kennung: Część 7