See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keleivinių elektromobilių įsigijimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti keleivinius elektromobilius. Pirkimo objektas skaidomas į 2 dalis: I pirkimo dalis. Keleivinių elektromobilių įsigijimas nuo 2 vnt. iki 5 vnt.; II pirkimo dalis. Keleivinių elektromobilių įsigijimas nuo 1 vnt. iki 4 vnt. Maksimali perkančiajai organizacijai priimtina pasiūlymo kaina (pirkimui skirtų lėšų suma): I pirkimo daliai - 165 289,26 Eur be PVM ir 200 000,00 Eur su PVM. Vieno automobilio kaina negali būti didesnė nei 40 000,00 Eur su PVM. Už papildomus 3 automobilius bus apmokama esant finansinei galimybei ir poreikiui. II pirkimo daliai – 132 231,40 Eur be PVM ir 160 000,00 Eur su PVM. Vieno automobilio kaina negali būti didesnė nei 40 000,00 Eur su PVM. Už papildomus 3 automobilius bus apmokama esant finansinei galimybei ir poreikiui. Sutartis galioja iki visiško prievolių įvykdymo (kol bus išnaudota Pradinės Sutarties vertė), bet jos terminas negali būti ilgesnis kaip iki 2027-12-15. Pirkėjas atsiskaito su Tiekėju ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Sąskaitos gavimo dienos, prieš tai pasirašius Prekių perdavimo – priėmimo aktą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I pirkimo dalis. Keleivinių elektromobilių įsigijimas nuo 2 vnt. iki 5 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: II pirkimo dalis. Keleivinių elektromobilių įsigijimas nuo 1 vnt. iki 4 vnt.
Interne Kennung: 2