628182-2025 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z każdej miejscowości położonej na terenie Gminy Damnica wraz z prowadzeniem i kompleksową obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Karzniczka, gmina Damnica. Podstawowe dane o gminie: • liczba miejscowości- 27, (Bięcino, Bobrowniki, Budy, Damnica, Damno, Dąbrówka, Dębniczka, Domaradz, Głodowo, Jeziorka, Karzniczka, Łebień, Łojewo, Mianowice, Mrówczyno, Paprzyce, Sąborze, Skibin, Stara Dąbrowa, Strzyżyno, Świecichowo, Świtały, Wiatrowo, Wielogłowy, Wiszno, Zagórzyca, Zagórzyczki), • liczba mieszkańców zameldowanych wg danych na dzień 31.12.2024 roku- 5463 osoby, • liczba nieruchomości zamieszkałych- ok.1800. Szczegółowy wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne Zamawiający przekaże Wykonawcy wyłonionemu w niniejszym postępowaniu po podpisaniu umowy. Podana ilość mieszkańców oraz nieruchomości jest szacunkowa, może się różnić od stanu faktycznego, co nie będzie wpływało na cenę przedmiotu zamówienia. • Ilość odebranych zmieszanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Damnica w 2024 roku – 751,92 Mg, • Ilość odebranych zmieszanych odpadów opakowaniowych z terenu Gminy Damnica w 2024 roku- 201,850 Mg, • Ilość odebranych odpadów z papieru i tektury- 31,730 Mg, • Ilość odebranych odpadów opakowań ze szkła z terenu Gminy Damnica w 2024 roku- 105,940 Mg, • Ilość odpadów ulegających biodegradacji, w tym zielonych- 360,200 Mg, • Ilość odpadów wielkogabarytowych- 179,360 Mg, • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny- 6,44 Mg, • Zużyte opony – 17,420 Mg, • Budowlane i rozbiórkowe- 113,440 Mg, • Odzież i tekstylia- 11,140 Mg, • Pozostałe: farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, urządzenia zawierające freony- ok. 12,00 Mg Szacunkowa ilość odpadów komunalnych do odbioru w roku 2026: 1. odpady zmieszane- ok. 750 Mg 2. pozostałe frakcje odpadów segregowanych- ok. 1000 Mg Ilość wytworzonych odpadów komunalnych na terenie Gminy Damnica nie jest zależna od Zamawiającego. Podane ilości mogą się różnić od rzeczywistej ilości wytworzonych odpadów w czasie obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie Instalacji Komunalnej, do której będzie przekazywał odebrane odpady komunalne z terenu Gminy Damnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ zamieszczone na platformie zakupowej zamawiającego https://platformazakupowa.pl/pn/damnica/proceedings
Interne KennungZP.271.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z prowadzeniem PSZOK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z każdej miejscowości położonej na terenie Gminy Damnica wraz z prowadzeniem i kompleksową obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Karzniczka, gmina Damnica. Podstawowe dane o gminie: • liczba miejscowości- 27, (Bięcino, Bobrowniki, Budy, Damnica, Damno, Dąbrówka, Dębniczka, Domaradz, Głodowo, Jeziorka, Karzniczka, Łebień, Łojewo, Mianowice, Mrówczyno, Paprzyce, Sąborze, Skibin, Stara Dąbrowa, Strzyżyno, Świecichowo, Świtały, Wiatrowo, Wielogłowy, Wiszno, Zagórzyca, Zagórzyczki), • liczba mieszkańców zameldowanych wg danych na dzień 31.12.2024 roku- 5463 osoby, • liczba nieruchomości zamieszkałych- ok.1800. Szczegółowy wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne Zamawiający przekaże Wykonawcy wyłonionemu w niniejszym postępowaniu po podpisaniu umowy. Podana ilość mieszkańców oraz nieruchomości jest szacunkowa, może się różnić od stanu faktycznego, co nie będzie wpływało na cenę przedmiotu zamówienia. • Ilość odebranych zmieszanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Damnica w 2024 roku – 751,92 Mg, • Ilość odebranych zmieszanych odpadów opakowaniowych z terenu Gminy Damnica w 2024 roku- 201,850 Mg, • Ilość odebranych odpadów z papieru i tektury- 31,730 Mg, • Ilość odebranych odpadów opakowań ze szkła z terenu Gminy Damnica w 2024 roku- 105,940 Mg, • Ilość odpadów ulegających biodegradacji, w tym zielonych- 360,200 Mg, • Ilość odpadów wielkogabarytowych- 179,360 Mg, • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny- 6,44 Mg, • Zużyte opony – 17,420 Mg, • Budowlane i rozbiórkowe- 113,440 Mg, • Odzież i tekstylia- 11,140 Mg, • Pozostałe: farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, urządzenia zawierające freony- ok. 12,00 Mg Szacunkowa ilość odpadów komunalnych do odbioru w roku 2026: 1. odpady zmieszane- ok. 750 Mg 2. pozostałe frakcje odpadów segregowanych- ok. 1000 Mg Ilość wytworzonych odpadów komunalnych na terenie Gminy Damnica nie jest zależna od Zamawiającego. Podane ilości mogą się różnić od rzeczywistej ilości wytworzonych odpadów w czasie obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie Instalacji Komunalnej, do której będzie przekazywał odebrane odpady komunalne z terenu Gminy Damnica. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWARTY W SWZ na platformie zakupowej Zamawiającego https://platformazakupowa.pl/pn/damnica/proceedings