2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń pomiarowych, wymiana zasuw i hydrantów oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Platerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń pomiarowych, wymiana zasuw i hydrantów oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Platerów w ramach projektu „Modernizacja oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Platerów”.
Interne Kennung: INR.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 2.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 2.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 2.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 2.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 6. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości: 5 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT).. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń pomiarowych, wymiana zasuw i hydrantów oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Platerów w ramach projektu „Modernizacja oraz uruchomienie inteligentnej sieci wodociągowej w Gminie Platerów”. 2. Przedmiotowe zamówienia swoim zakresem obejmuje w szczególności poniższe elementy. 1) Urządzenia do obsługi i kontroli rozbiorów wody wraz z monitoringiem sieci wodociągowej: W ramach tego zostaną zakupione i zamontowane: a) Urządzenia Pomiarowe z nakładkami radiowymi z akcesoriami DN20 (¾”) – 700 szt., b) Wymiana zasuw DN 80 – 40 szt., c) Hydranty DN80 łamane wraz z zasuwami i armaturą – montaż z odtworzeniem – 90 szt., d) Słupki telemetryczne – 20 szt., e) Skaner radiowy – 1 szt., f) Tablet do odczytów i konfiguracji urządzeń pomiarowych – 1 szt. 2) Oprogramowanie do obsługi i kontroli rozbiorów wody i monitoringu sieci wodociągowej: W ramach tego zostanie zakupione, wdrożone i uruchomione: a) eBOK – 1 szt. b) System eGIS – 1 szt. c) System telemetryczny do obsługi sprzedaży wody – 1 szt. d) Model matematyczny systemu dystrybucji wody – 1 szt. e) Integracja systemu ERP – 1 szt. f) System do inteligentnego zarządzania siecią wodociągową – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – dalej SOPZ, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, robót budowalnych i usług, warunki gwarancji, serwisu, określono w Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler, 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 42131160 Hydranten, 42131230 Schieberventile, 42122130 Wasserpumpen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212220 Entwicklung von Internet- und Intranetsoftware, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 32441300 Telematiksystem, 48326100 Digitales Abbildungssystem