2. Verfahren
Verfahren
Titel: 360 graden beeldmateriaal en webviewer
Beschreibung: Voor de uitvoering van haar wettelijke taken op het gebied van geo-informatie — waaronder de bijhouding van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) en de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) — alsmede voor toezicht, handhaving, vergunningverlening en integraal beheer van de openbare ruimte, maakt de gemeente gebruik van actueel 360-graden beeldmateriaal. Dit beeldmateriaal stelt medewerkers in staat objecten in de openbare ruimte op afstand nauwkeurig te inspecteren, te meten en te muteren, waardoor het aantal fysieke veldbezoeken aanzienlijk wordt beperkt en de kwaliteit en snelheid van datavastlegging worden vergroot. Met deze aanbestedingsprocedure is gemeente Haarlemmermeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens één partij te selecteren voor de uitvoering van de jaarlijkse inwinning van 360-graden beeldmateriaal van het volledige gemeentelijk grondgebied, het hosten en ontsluiten van de beelden via een webgebaseerde viewer (SaaS), en de int Het grondgebied van gemeente Haarlemmermeer bestaat uit ca. 206 km2 en 785 km1 wegen (provinciale-, waterschaps- en gemeentelijke wegen).
Interne Kennung: 2025-518
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961300 Spezielle Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar, nadat implementatie is afgerond, per 1 mei 2027. Gemeente heeft de optie de overeenkomst te verlengen met één keer met de looptijd van twee (2) jaar en daarna vier keer met de looptijd van telkens één (1) jaar. Verlenging zal plaatsvinden na schriftelijke kennisgeving tenminste drie maanden voor de afloopdatum. In het geval alle optiejaren worden benut, is de looptijd van de overeenkomst tot en met 30 april 2035.