628213-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
BeschreibungDostawa jałowych wyrobów medycznych jednorazowego użytku do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Interne KennungZP.56.AM.2026 - Wyroby medyczne jałowe - UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Opisy Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 2 do SWZ, stanowi integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Interne KennungCzęść 1 - Akcesoria do pomiaru rzutu serca
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Akcesoria do zabiegów endourologii
Interne KennungCzęść 2 - Akcesoria do zabiegów endourologii
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Cewnik do nefrostomii (zestaw do wymiany nefrostomii)
Interne KennungCzęść 3 - Cewnik do nefrostomii (zestaw do wymiany nefrostomii)
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Cewniki tieman, nellaton, do odsysania, foley
Interne KennungCzęść 4 - Cewniki tieman, nellaton, do odsysania, foley
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Cewniki urologiczne pooperacyjne, prowadnice
Interne KennungCzęść 5 - Cewniki urologiczne pooperacyjne, prowadnice
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Dializatory i dreny do aparatu do hemodializy Fresenius 4008
Interne KennungCzęść 6 - Dializatory i dreny do aparatu do hemodializy Fresenius 4008
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Dren brzuszny
Interne KennungCzęść 7 - Dren brzuszny
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Drenaż opłucnej
Interne KennungCzęść 8 - Drenaż opłucnej
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Dreny, znaczniki chirurgiczne, pojemniki do popłuczyn oskrzelowych, cewniki do karmienia noworodków z RTG
Interne KennungCzęść 9 - Dreny, znaczniki chirurgiczne, pojemniki do popłuczyn oskrzelowych, cewniki do karmienia noworodków z RTG
LosLOT-0011
TitelCzęść 10 - Dreny, system do odsysania ran
Interne KennungCzęść 10 - Dreny, system do odsysania ran
LosLOT-0012
TitelCzęść 11 - Dren płuczący do pompy Hamou Endomat
Interne KennungCzęść 11 - Dren płuczący do pompy Hamou Endomat
LosLOT-0013
TitelCzęść 12 - Drobny sprzęt medyczny, sterylny
Interne KennungCzęść 12 - Drobny sprzęt medyczny, sterylny
LosLOT-0014
TitelCzęść 13 - Elektrody bipolarne do waporyzatora
Interne KennungCzęść 13 - Elektrody bipolarne do waporyzatora
LosLOT-0015
TitelCzęść 14 - Elektrody do EKG AMBU, układ oddechowy do respiratora TYRYLOGY 202
Interne KennungCzęść 14 - Elektrody do EKG AMBU, układ oddechowy do respiratora TYRYLOGY 202
LosLOT-0016
TitelCzęść 15 - Elektrody jednorazowe – neutralne kompatybilne z aparatem typu BOWA
Interne KennungCzęść 15 - Elektrody jednorazowe – neutralne kompatybilne z aparatem typu BOWA
LosLOT-0017
TitelCzęść 16 - Filtry oddechowe
Interne KennungCzęść 16 - Filtry oddechowe
LosLOT-0018
TitelCzęść 17 - Elektroda wielofunkcyjna
Interne KennungCzęść 17 - Elektroda wielofunkcyjna
LosLOT-0019
TitelCzęść 18 - Filtry wysokoprzepływowe do hemodializ
Interne KennungCzęść 18 - Filtry wysokoprzepływowe do hemodializ
LosLOT-0020
TitelCzęść 19 - Frezy diamentowe
Interne KennungCzęść 19 - Frezy diamentowe
LosLOT-0021
TitelCzęść 20 - Formaldehyd ( histopatologia) i kwas octowy
Interne KennungCzęść 20 - Formaldehyd ( histopatologia) i kwas octowy
LosLOT-0022
TitelCzęść 21 - Igły do biopsji
Interne KennungCzęść 21 - Igły do biopsji
LosLOT-0023
TitelCzęść 22 - Igły do botoxu
Interne KennungCzęść 22 - Igły do botoxu
LosLOT-0024
TitelCzęść 23 - Igły, strzykawki
Interne KennungCzęść 23 - Igły, strzykawki
LosLOT-0025
TitelCzęść 24 - Jednorazowy sprzęt urologiczny - prowadniki moczowodowe, zestawy do szynowania
Interne KennungCzęść 24 - Jednorazowy sprzęt urologiczny - prowadniki moczowodowe, zestawy do szynowania
LosLOT-0026
TitelCzęść 25 - Jednorazowe końcówki do noża ultradźwiękowego bezprzewodowego
Interne KennungCzęść 25 - Jednorazowe końcówki do noża ultradźwiękowego bezprzewodowego
LosLOT-0027
TitelCzęść 26 - Kaniule i elektrody do termolezji
Interne KennungCzęść 26 - Kaniule i elektrody do termolezji
LosLOT-0028
TitelCzęść 27 - Kaniula nosowa do poligrafu Philips AliceNightOne
Interne KennungCzęść 27 - Kaniula nosowa do poligrafu Philips AliceNightOne
LosLOT-0029
TitelCzęść 28 - Kaniule do artroskopii
Interne KennungCzęść 28 - Kaniule do artroskopii
LosLOT-0030
TitelCzęść 29 - Koncentraty płynu dializacyjnego ( Stacja Dializ)
Interne KennungCzęść 29 - Koncentraty płynu dializacyjnego ( Stacja Dializ)
LosLOT-0031
TitelCzęść 30 - Łącznik układu oddechowego
Interne KennungCzęść 30 - Łącznik układu oddechowego
LosLOT-0032
TitelCzęść 31 - Mankiety do pomiaru ciśnienia i elektrody do EKG, układ oddechowy do aparatu NeoPuff
Interne KennungCzęść 31 - Mankiety do pomiaru ciśnienia i elektrody do EKG, układ oddechowy do aparatu NeoPuff
LosLOT-0033
TitelCzęść 32 - Maska krtaniowa
Interne KennungCzęść 32 - Maska krtaniowa
LosLOT-0034
TitelCzęść 33 - Mikrokuwety HEMO-CUE
Interne KennungCzęść 33 - Mikrokuwety HEMO-CUE
LosLOT-0035
TitelCzęść 34 - Narzędzia do uszczelniania i rozdzielania tkanek
Interne KennungCzęść 34 - Narzędzia do uszczelniania i rozdzielania tkanek
LosLOT-0036
TitelCzęść 35 - Obwody oddechowe + zestawy do nebulizacji + aparat do pompy Abbota
Interne KennungCzęść 35 - Obwody oddechowe + zestawy do nebulizacji + aparat do pompy Abbota
LosLOT-0037
TitelCzęść 36 - Osprzęt jednorazowego użytku do spirometru Geratheterm
Interne KennungCzęść 36 - Osprzęt jednorazowego użytku do spirometru Geratheterm
LosLOT-0038
TitelCzęść 37 - Ostrza do piły oscylacyjnej kompatybilne z oprzyrządowaniem firmy Synthes
Interne KennungCzęść 37 - Ostrza do piły oscylacyjnej kompatybilne z oprzyrządowaniem firmy Synthes
LosLOT-0039
TitelCzęść 38 - Ostrza do piły strzałkowej i shavera kompatybilne z oprzyrządowaniem firmy Stryker
Interne KennungCzęść 38 - Ostrza do piły strzałkowej i shavera kompatybilne z oprzyrządowaniem firmy Stryker
LosLOT-0040
TitelCzęść 39 - Paski do glukometrów
Interne KennungCzęść 39 - Paski do glukometrów
LosLOT-0041
TitelCzęść 40 - Pokrowce na aparaturę medyczną
Interne KennungCzęść 40 - Pokrowce na aparaturę medyczną
LosLOT-0042
TitelCzęść 41 - Pomiar ciśnienia inwazyjnego
Interne KennungCzęść 41 - Pomiar ciśnienia inwazyjnego
LosLOT-0043
TitelCzęść 42 - Preparaty do dezynfekcji aparatów do hemodializ
Interne KennungCzęść 42 - Preparaty do dezynfekcji aparatów do hemodializ
LosLOT-0044
TitelCzęść 43 - Produkt ogólnomedyczny
Interne KennungCzęść 43 - Produkt ogólnomedyczny
LosLOT-0045
TitelCzęść 44 - Prowadnice do rurek intubacyjnych
Interne KennungCzęść 44 - Prowadnice do rurek intubacyjnych
LosLOT-0046
TitelCzęść 45 - Prowadnica jednorazowego użytku typu Ultra Pro II
Interne KennungCzęść 45 - Prowadnica jednorazowego użytku typu Ultra Pro II
LosLOT-0047
TitelCzęść 46 - Przedłużacz PVC
Interne KennungCzęść 46 - Przedłużacz PVC
LosLOT-0048
TitelCzęść 47 - Rękawice chirurgiczne bezlateksowe
Interne KennungCzęść 47 - Rękawice chirurgiczne bezlateksowe
LosLOT-0049
TitelCzęść 48 - Rękawice chirurgiczne lateksowe
Interne KennungCzęść 48 - Rękawice chirurgiczne lateksowe
LosLOT-0050
TitelCzęść 49 - Rękawice chirurgiczne dla procedur wysokiego ryzyka
Interne KennungCzęść 49 - Rękawice chirurgiczne dla procedur wysokiego ryzyka
LosLOT-0051
TitelCzęść 50 - Sensor przepływu
Interne KennungCzęść 50 - Sensor przepływu
LosLOT-0052
TitelCzęść 51 - Serwety jałowe
Interne KennungCzęść 51 - Serwety jałowe
LosLOT-0053
TitelCzęść 52 - Sondy i zgłębniki
Interne KennungCzęść 52 - Sondy i zgłębniki
LosLOT-0054
TitelCzęść 53 - Sprzęt do podawania preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego*
Interne KennungCzęść 53 - Sprzęt do podawania preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego*
LosLOT-0055
TitelCzęść 54 - Sprzęt jednorazowego użytku do operacji urologicznych + przedłużacze do dializy jednoigłowej oraz cewniki do żył centralnych
Interne KennungCzęść 54 - Sprzęt jednorazowego użytku do operacji urologicznych + przedłużacze do dializy jednoigłowej oraz cewniki do żył centralnych
LosLOT-0056
TitelCzęść 55 - Staplery jelitowe
Interne KennungCzęść 55 - Staplery jelitowe
LosLOT-0057
TitelCzęść 56 - Staplery jelitowe do niskich resekcji
Interne KennungCzęść 56 - Staplery jelitowe do niskich resekcji
LosLOT-0058
TitelCzęść 57 - Sterylne fartuchy chirurgiczne
Interne KennungCzęść 57 - Sterylne fartuchy chirurgiczne
LosLOT-0059
TitelCzęść 58 - Sterylne serwety
Interne KennungCzęść 58 - Sterylne serwety
LosLOT-0060
TitelCzęść 59 - Sterylne zestawy chirurgiczne (obłożenia)
Interne KennungCzęść 59 - Sterylne zestawy chirurgiczne (obłożenia)
LosLOT-0061
TitelCzęść 60 - System zamknięty do pobierania krwi
Interne KennungCzęść 60 - System zamknięty do pobierania krwi
LosLOT-0062
TitelCzęść 61 - Szczotki chirurgiczne
Interne KennungCzęść 61 - Szczotki chirurgiczne
LosLOT-0063
TitelCzęść 62 - Szczotki do wymazów cytologicznych, endoretki, akcesoria do diagnostyki ginekologicznej
Interne KennungCzęść 62 - Szczotki do wymazów cytologicznych, endoretki, akcesoria do diagnostyki ginekologicznej
LosLOT-0064
TitelCzęść 63 - Suchy koncentrat dwuwęglanowy (Stacja Dializ)
Interne KennungCzęść 63 - Suchy koncentrat dwuwęglanowy (Stacja Dializ)
LosLOT-0065
TitelCzęść 64 - Środek hemostatyczny (proszek)
Interne KennungCzęść 64 - Środek hemostatyczny (proszek)
LosLOT-0066
TitelCzęść 65 - Formalina 10% buforowana (formaldehyd 4 % buforowany) do badań histopatologicznych
Interne KennungCzęść 65 - Formalina 10% buforowana (formaldehyd 4 % buforowany) do badań histopatologicznych
LosLOT-0067
TitelCzęść 66 - Uchwyt do zamkniętego systemu pobierania krwi kompatybilny z igłą dializacyjną
Interne KennungCzęść 66 - Uchwyt do zamkniętego systemu pobierania krwi kompatybilny z igłą dializacyjną
LosLOT-0068
TitelCzęść 67 - Układ oddechowy, generator nCPAP, czujnik saturacji do respiratora SLE 6000
Interne KennungCzęść 67 - Układ oddechowy, generator nCPAP, czujnik saturacji do respiratora SLE 6000
LosLOT-0069
TitelCzęść 68 - Wkłucia do żył centralnych, kraniki
Interne KennungCzęść 68 - Wkłucia do żył centralnych, kraniki
LosLOT-0070
TitelCzęść 69 - Wkłucia do żył obwodowych i sprzęt do znieczuleń przewodowych
Interne KennungCzęść 69 - Wkłucia do żył obwodowych i sprzęt do znieczuleń przewodowych
LosLOT-0071
TitelCzęść 70 - Worki urostomijne
Interne KennungCzęść 70 - Worki urostomijne
LosLOT-0072
TitelCzęść 71 - Zestaw do konikotomii
Interne KennungCzęść 71 - Zestaw do konikotomii
LosLOT-0073
TitelCzęść 72 - Zestaw wkładów do wstrzykiwacza 12h
Interne KennungCzęść 72 - Zestaw wkładów do wstrzykiwacza 12h
LosLOT-0074
TitelCzęść 73 - Zestaw do instalacji cewnika podwójnie zagiętego z hydrofilnym prowadnikiem
Interne KennungCzęść 73 - Zestaw do instalacji cewnika podwójnie zagiętego z hydrofilnym prowadnikiem
LosLOT-0075
TitelCzęść 74 - Zestaw do szynowania moczowodów typu MONO J ( UROL)
Interne KennungCzęść 74 - Zestaw do szynowania moczowodów typu MONO J ( UROL)
LosLOT-0076
TitelCzęść 75 - Zestawy do terapii nerkozastępczej do urządzenia OMNI
Interne KennungCzęść 75 - Zestawy do terapii nerkozastępczej do urządzenia OMNI
LosLOT-0077
TitelCzęść 76 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu resekcji rękawowej żołądka
Interne KennungCzęść 76 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu resekcji rękawowej żołądka
LosLOT-0078
TitelCzęść 77 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu przedniej resekcji
Interne KennungCzęść 77 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu przedniej resekcji
LosLOT-0079
TitelCzęść 78 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu prawej hemikoloktomii
Interne KennungCzęść 78 - Zestaw jednorazowych narzędzi do zabiegu prawej hemikoloktomii
LosLOT-0080
TitelCzęść 79 - Jednorazowa laparoskopowa końcówka noża harmonicznego
Interne KennungCzęść 79 - Jednorazowa laparoskopowa końcówka noża harmonicznego
LosLOT-0081
TitelCzęść 80 - Stapler laparoskopowy wraz z ładunkami
Interne KennungCzęść 80 - Stapler laparoskopowy wraz z ładunkami
LosLOT-0082
TitelCzęść 81 - Liniowy stapler tnący z ładunkiem
Interne KennungCzęść 81 - Liniowy stapler tnący z ładunkiem
LosLOT-0083
TitelCzęść 82 - Stapler liniowy typu contour
Interne KennungCzęść 82 - Stapler liniowy typu contour
LosLOT-0084
TitelCzęść 83 - Klipsy polimerowe
Interne KennungCzęść 83 - Klipsy polimerowe
LosLOT-0085
TitelCzęść 84 - Trokar z ostrzem tnącym oraz ochraniacz tkanek miękkich
Interne KennungCzęść 84 - Trokar z ostrzem tnącym oraz ochraniacz tkanek miękkich
LosLOT-0086
TitelCzęść 85 - Narzędzie do rozdzielania naczyń
Interne KennungCzęść 85 - Narzędzie do rozdzielania naczyń
LosLOT-0087
TitelCzęść 86 - Naklejki na rurki intubacyjne do neuromonitoringu
Interne KennungCzęść 86 - Naklejki na rurki intubacyjne do neuromonitoringu
LosLOT-0088
TitelCzęść 87 - Sonda Sengstakena - Blakemorea
Interne KennungCzęść 87 - Sonda Sengstakena - Blakemorea
LosLOT-0089
TitelCzęść 88 - Klipsownica z klipsami XL (urologia)
Interne KennungCzęść 88 - Klipsownica z klipsami XL (urologia)
LosLOT-0090
TitelCzęść 89 - Zestaw - stent moczowodowy metalowy (urologia)
Interne KennungCzęść 89 - Zestaw - stent moczowodowy metalowy (urologia)
LosLOT-0091
TitelCzęść 90 - Zestaw do manipulatora macicznego (urządzenie WOLF) GINEKOLOGIA
Interne KennungCzęść 90 - Zestaw do manipulatora macicznego (urządzenie WOLF) GINEKOLOGIA
LosLOT-0092
TitelCzęść 91 - PŁYNY INFUZYJNE II
Interne KennungCzęść 91 - PŁYNY INFUZYJNE II