2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa spektrometru Ramana wraz z oprogramowaniem dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru Ramana wraz z oprogramowaniem, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeszkolenie 2 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38433000-9 (spektrometry). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk, pokój E116. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 410106-2026
Interne Kennung: 5B10.291.1.72.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001