628236-2026 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG -Zestaw I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG -Zestaw I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów dla 43 WOG -Zestaw I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym załącznik nr 9a-9m do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7 do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung331589-2026
Interne Kennung44/08/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0011
TitelDostawa materiałów ochronnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem i wniesieniem materiałów ochronnych wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne KennungCzęść 11