See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3-02-17-200-0 Luboń - budowa sieci wodociągowej w ul. Cieszkowskiego, Skargi i Ks. Streicha.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje budowę: - Sieci wodociągowej o średnicy DN100, długości 470,50mb, - Przyłączy wodociągowych (nowe przyłącze - 5 szt., wymiana przyłącza - 15szt., przełączenie przyłącza - 18szt).
Interne Kennung: Z/15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001