628243-2026 - Ergebnis
Finnland – Buchprüfung – CSC - Tieteen tietotekniikan keskus Oy - Tilintarkastuksen palvelut 2025 (00692) - CSC:n Tilintarkastuksen palvelut
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CSC - Tieteen tietotekniikan keskus Oy - Tilintarkastuksen palvelut 2025 (00692) - CSC:n Tilintarkastuksen palvelut
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne tilintarkastuksen palveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohteena olevat palvelut on esitetty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä "Hankinnan kohteen kuvaus". Asiantuntijoille asetetut vähimmäisvaatimukset on kuvattu liitteessä "Asiantuntijat". Hankinnan ennakoitu laajuus/sopimuskausi on 420 htp (1 vuosi + optio 5 vuotta).
Interne Kennung: 592829
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79212000 Betriebsprüfung, 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000