628253-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten – Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecība Tiņanova ielā 86, Rēzeknē
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecība Tiņanova ielā 86, Rēzeknē
Beschreibung: Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecība Tiņanova ielā 86, Rēzeknē
Interne Kennung: IeM NVA 2022/107
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Iepirkums