628255-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bauarbeiten für Arzneimittelunternehmen – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Beschreibung: Predmet nabave je dogradnja već postojećeg proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta na čest. zem. 5861/338 i čest.zem. 5861/459 K.O. Dugopolje sagrađenog sukladno, po sustavu „ključ u ruke“. Već postojeći farmaceutski objekt koji je izgrađen nalazi se na građevinskoj čestici 5861/459 K.O. Dugopolje, dok će se na čest.zem. 5861/338 K.O. Dugopolje izvoditi radovi izgradnje objekta koji su predmet nabave, a koji objekt će biti funkcionalno i tehnološki spojen sa već postojećim objektom te će činiti jednu funkiconalnu cjelinu. Detaljan opis predmeta nabave te vrsta i opseg radova kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno je utvrđeno projektnom dokumentacijom i troškovnikom koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: MV-2026/79
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45253500 Bauarbeiten für Arzneimittelunternehmen
5. Los
Los: LOT-0000
628255-2026 - Competition
Croatia – Construction work for pharmaceutical plant – Dogradnja proizvodno-skladišnog farmaceutskog objekta u Dugopolju
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MV-2026/79
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45253500 Construction work for pharmaceutical plant
5. Lot
Lot: LOT-0000