See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry techniczne, zostały określone w załącznikach nr 2.1 ÷ 2.4 do SWZ - formularz szczegółowy oferty do poszczególnych części (pakietów).
Interne Kennung: DZP.242.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej (Pakiet nr 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (Pakiet nr 1).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej (Pakiet nr 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (Pakiet nr 2).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej (Pakiet nr 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (Pakiet nr 3).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej (Pakiet nr 4)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ – formularz szczegółowy oferty (Pakiet nr 4).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte