628285-2026 - Ergebnis
Lettland – Transformatoren – 110/20-10kV transformatoru piegāde Modernizācijas un Kohēzijas fondu projektu īstenošanas ietvaros / Supply of 110/20-10kV transformers within Modernisation and Cohesion Funds
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 110/20-10kV transformatoru piegāde Modernizācijas un Kohēzijas fondu projektu īstenošanas ietvaros / Supply of 110/20-10kV transformers within Modernisation and Cohesion Funds
Beschreibung: 110/20-10kV transformatoru piegāde Modernizācijas un Kohēzijas fondu projektu īstenošanas ietvaros / Supply of 110/20-10kV transformers within Modernisation and Cohesion Funds
Interne Kennung: ST 2026/7 KF un MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Salacgrīvas apakšstacijas īstenošana
Los: LOT-0002
Titel: Saulkrastu apakšstacijas īstenošana
Los: LOT-0003
Titel: A/st.Miezīte transformatoru nomaiņa
Los: LOT-0004
Titel: A/st.Tukums transformatoru nomaiņa