2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2027
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkowo-rolnej, utrzymania obiektów leśnych oraz inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2027.
Interne Kennung: SA.270.6.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkowo-rolnej, utrzymania obiektów leśnych oraz inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2027. Zamawiający informuje o wstępnym podziale zamówienia na następujące części (pakiety): Pakiet 1: Leśnictwo Króle Pakiet 2: Leśnictwa: Tarnowola, Dębowce Pakiet 3: Leśnictwa: Fryszarka, Zagóra Pakiet 4: Leśnictwa Karczmisko, Kalina Pakiet 5: Leśnictwa Malce, Borowiec Pakiet 6: Leśnictwa Oseredek, Głuchy Pakiet 7: Leśnictwa: Borowe Młyny, Rybnica, Szkółka Rebizanty Pakiet 8: Wyprzedzające przygotowanie gleby Pakiet 9: Szkółka Leśna Rebizanty Ostateczny podział, szczegółowy zakres prac oraz wymagania zostaną określone we właściwym ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Szczegółowe warunki uruchomienia oraz zakres opcji zostaną określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp (zamówienia podobne). Szczegółowy zakres i warunki ich udzielenia zostaną określone w SWZ.