See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor bij- en sondevoeding 2026-2030
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van klinische voeding voor een periode van 4 jaar. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: "Klinische bij- en vervangvoeding en indikkingsmiddel" Perceel 2: Klinische voeding voor patiënten met een nefrologische aandoening" Perceel 3: "Klinische voeding voor patiënten met wondproblematiek" Perceel 4: "Specifieke klinische voeding" Perceel 5: "Specifieke klinische voeding voor kinderen" Perceel 6: "Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen (dysfagie)" Perceel 7: "Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen, op vruchtenbasis (dysfagie)" Perceel 8: "Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen met een specifiek IDDSI-level (dysfagie)" Perceel 9: "Vervangmaaltijd voor broodmaaltijd, energie- en eiwitverrijkt en geschikt voor patiënten met kauw- en slikproblemen" Perceel 10: "Klinische voeding voor patiënten met diabetes" Perceel 11: "Algemene enterale voeding" Perceel 12: "Sondevoeding voor patiënten op intensieve zorgen" Perceel 13: "Sondevoeding voor patiënten met diabetes" Perceel 14: "Sondevoeding voor patiënten met zeer hoge energiebehoefte en vochtbeperking" Perceel 15: "Sondevoeding o.b.v. immunonutritie" Leveringsplaats: AZ Delta Campus Rumbeke, Deltalaan 1 te 8800 Roeselare Sint-Andriesziekenhuis, Bruggestraat 84 te 8700 Tielt
Interne Kennung: PPP09K-4056/6401/AZD_26_137H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klinische bij- en vervangvoeding en indikkingsmiddel
Beschreibung: Klinische bij- en vervangvoeding en indikkingsmiddel
Interne Kennung: AZD_26_137_1
Los: LOT-0002
Titel: Klinische voeding voor patiënten met een nefrologische aandoening
Beschreibung: Klinische voeding voor patiënten met een nefrologische aandoening
Interne Kennung: AZD_26_137H_2
Los: LOT-0003
Titel: Klinische voeding voor patiënten met wondproblematiek
Beschreibung: Klinische voeding voor patiënten met wondproblematiek
Interne Kennung: AZD_26_137H_3
Los: LOT-0004
Titel: Specifieke klinische voeding
Beschreibung: Specifieke klinische voeding
Interne Kennung: AZD_26_137H_4
Los: LOT-0005
Titel: Specifieke klinische voeding voor kinderen
Beschreibung: Specifieke klinische voeding voor kinderen
Interne Kennung: AZD_26_137H_5
Los: LOT-0006
Titel: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen (dysfagie)
Beschreibung: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen (dysfagie)
Interne Kennung: AZD_26_137H_6
Los: LOT-0007
Titel: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen, op vruchtenbasis (dysfagie)
Beschreibung: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen, op vruchtenbasis (dysfagie)
Interne Kennung: AZD_26_137H_7
Los: LOT-0008
Titel: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen met een specifiek IDDSI-level (dysfagie)
Beschreibung: Producten voor patiënten met kauw- en slikproblemen met een specifiek IDDSI-level (dysfagie)
Interne Kennung: AZD_26_137H_8
Los: LOT-0009
Titel: Vervangmaaltijd voor broodmaaltijd, energie- en eiwitverrijkt en geschikt voor patiënten met kauw- en slikproblemen
Beschreibung: Vervangmaaltijd voor broodmaaltijd, energie- en eiwitverrijkt en geschikt voor patiënten met kauw- en slikproblemen
Interne Kennung: AZD_26_137H_9
Los: LOT-0010
Titel: Klinische voeding voor patiënten met diabetes
Beschreibung: Klinische voeding voor patiënten met diabetes
Interne Kennung: AZD_26_137H_10
Los: LOT-0011
Titel: Algemene enterale voeding
Beschreibung: Algemene enterale voeding
Interne Kennung: AZD_26_137H_11
Los: LOT-0012
Titel: Sondevoeding voor patiënten op intensieve zorgen
Beschreibung: Sondevoeding voor patiënten op intensieve zorgen
Interne Kennung: AZD_26_137H_12
Los: LOT-0013
Titel: Sondevoeding voor patiënten met diabetes
Beschreibung: Sondevoeding voor patiënten met diabetes
Interne Kennung: AZD_26_137H_13
Los: LOT-0014
Titel: Sondevoeding voor patiënten met zeer hoge energiebehoefte en vochtbeperking
Beschreibung: Sondevoeding voor patiënten met zeer hoge energiebehoefte en vochtbeperking
Interne Kennung: AZD_26_137H_14
Los: LOT-0015
Titel: Sondevoeding o.b.v. immunonutritie
Beschreibung: Sondevoeding o.b.v. immunonutritie
Interne Kennung: AZD_26_137H_15