2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De BOM wil een gedegen verantwoording afleggen en moet daarnaast voldoen aan wet- en regelgeving. Daarom dient zij haar jaarstukken door een externe partij te laten controleren, waarvoor zij op zoek is naar een geschikte accountant. Deze accountant dient kennis van- en sensitiviteit te hebben met de BOM, zodat deze accountant niet alleen efficiënt tot zijn bevindingen kan komen, maar ook toegevoegde waarde levert door inhoudelijk te kunnen adviseren over relevante ontwikkelingen en aankomende wet- en regelgeving. Met deze Europese openbare aanbesteding ofwel offerteaanvraag voor accountancydiensten beoogt de BOM minimaal het volgende te bereiken: Het contracteren van een vaste dienstverlener die de wettelijke controle op de jaarrekeningen van de BOM verzorgt. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt €250.000 (excl. BTW) per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Accountantsdiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst zal worden aangegaan voor de duur van vier (4) jaar exclusief een verlengingsoptie van tweemaal maximaal twaalf (12) maanden.
62831-2025 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Accountantsdiensten
Interne identificatiecode: 1
Opties: