628314-2026 - Wettbewerb
Polen – Alkoholfreie Getränke – Sukcesywne dostawy napojów bezalkoholowych w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 WOG w zakresie 4 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy napojów bezalkoholowych w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 WOG w zakresie 4 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy napojów bezalkoholowych w 2027r. – wraz z rozładunkiem w magazynach 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów w zakresie 4 (czterech) części: CZĘŚĆI I: napoje bezalkoholowe ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość CZĘŚĆI II: napoje bezalkoholowe ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin CZĘŚĆI III: napoje bezalkoholowe ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm CZĘŚĆI IV: napoje bezalkoholowe ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów Kod CPV: 15980000-1 Napoje bezalkoholowe 15320000-7 Soki owocowe i warzywne 15982000-5 Napoje orzeźwiające SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 –stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 - załącznik nr 2 do SWZ 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 7) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 8) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15982000 Erfrischungsgetränke
5. Los
LosLOT-0001
Titelnapoje bezalkoholowe ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość
BeschreibungCZĘŚĆI I: napoje bezalkoholowe ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym, napój gazowany o smaku pomarańczowym, napój gazowany cola, napój gazowany cola bez dodat. cukru, napój migdałowy, napój niegazowany herbata mrożona – różne smaki, napój niegazowany herbata mrożona bez dodat. cukru – różne smaki, napój owsiany, nektar z czarnej porzeczki, sok grejpfrutowy, sok jabłko-aronia tłoczony, sok jabłko-czarna porzeczka tłoczony, sok jabłko-gruszka tłoczony, sok jabłkowy, sok jabłkowy tłoczony, sok owocowo-warzywny różne smaki, sok pomarańczowy, sok pomarańczowy tłoczony, sok pomarańczowy wzbogacony Ca i wit.D, sok pomidorowy, sok multiwitamina, sok wielowarzywny, sok z czarnej porzeczki tłoczony. Kod CPV: 15980000-1 Napoje bezalkoholowe 15320000-7 Soki owocowe i warzywne 15982000-5 Napoje orzeźwiające SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 –stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 - załącznik nr 2 do SWZ 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 7) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 8) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach Umowy z prawa opcji (prawo opcji - 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku, do umowy kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”. 2. Ostateczna ilość zakupionej w ramach prawa opcji żywności będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych przez niego środków finansowych. 3. Żywność zakupiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 5. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówień w ramach zamówienia podstawowego na dostawę towaru na poziomie nie mniejszym niż 30% wartości brutto Umowy, o której mowa w § 4 ust. 4 wzoru umowy stanowiącej zał. nr 3 do SWZ. Realizacja Umowy w pozostałym zakresie uzależniona będzie od faktycznych potrzeb odbiorców wynikających ze zmiennej liczby uprawnionych do żywienia oraz przydzielonych na ten cel środków finansowych. 6. Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze z tytułu niezłożenia i niezrealizowania przez Zamawiającego zamówień na poziomie wyższym niż 30% maksymalnej wartości brutto Umowy zamówienia podstawowego. 7. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. 8. Całkowity zakres prawa opcji został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykaz asortymentowo-ilościowy dla poszczególnych magazynów 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w kompleksach wojskowych znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu – miejsc dostaw został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelnapoje bezalkoholowe ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin
BeschreibungCZĘŚĆI II: napoje bezalkoholowe ul. Zbigniewa Herberta 49, 20-468 Lublin ul. Droga Męczenników Majdanka 70, 20-325 Lublin napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym, napój gazowany o smaku pomarańczowym, napój gazowany cola, napój gazowany cola bez dodat. cukru, napój niegazowany herbata mrożona – różne smaki, napój niegazowany herbata mrożona bez dodat. cukru – różne smaki, sok grejpfrutowy, sok jabłko-aronia tłoczony, sok jabłko-czarna porzeczka tłoczony, sok jabłko-gruszka tłoczony, sok jabłkowy, sok jabłkowy tłoczony, sok owocowo-warzywny różne smaki, sok pomarańczowy, sok pomarańczowy tłoczony, sok pomidorowy, sok multiwitamina, sok wielowarzywny, sok z czarnej porzeczki tłoczony. Kod CPV: 15980000-1 Napoje bezalkoholowe 15320000-7 Soki owocowe i warzywne 15982000-5 Napoje orzeźwiające SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 –stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 - załącznik nr 2 do SWZ 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 7) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 8) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0003
Titelnapoje bezalkoholowe ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm
BeschreibungCZĘŚĆI III: napoje bezalkoholowe ul. Lubelska 139, 22-100 Chełm napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym, napój gazowany o smaku pomarańczowym, napój gazowany cola, napój gazowany cola bez dodat. cukru, napój migdałowy, napój niegazowany herbata mrożona – różne smaki, napój niegazowany herbata mrożona bez dodat. cukru – różne smaki, napój owsiany, napój sojowy, nektar z czarnej porzeczki, sok grejpfrutowy, sok jabłko-aronia tłoczony, sok jabłko-czarna porzeczka tłoczony, sok jabłko-gruszka tłoczony, sok jabłkowy, sok jabłkowy tłoczony, sok owocowo-warzywny różne smaki, sok pomarańczowy, sok pomarańczowy tłoczony, sok pomidorowy, sok multiwitamina, sok wielowarzywny, sok z czarnej porzeczki tłoczony. Kod CPV: 15980000-1 Napoje bezalkoholowe 15320000-7 Soki owocowe i warzywne 15982000-5 Napoje orzeźwiające SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 –stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 - załącznik nr 2 do SWZ 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 7) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 8) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0004
Titelnapoje bezalkoholowe ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów
BeschreibungCZĘŚĆI IV: napoje bezalkoholowe ul. Dwernickiego 4, 22-500 Hrubieszów napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym, napój gazowany o smaku pomarańczowym, napój gazowany cola, napój gazowany cola bez dodat. cukru, napój migdałowy, napój niegazowany herbata mrożona – różne smaki, napój niegazowany herbata mrożona bez dodat. cukru – różne smaki, napój owsiany, napój sojowy, nektar z czarnej porzeczki, sok grejpfrutowy, sok jabłko-aronia tłoczony, sok jabłko-czarna porzeczka tłoczony, sok jabłko-gruszka tłoczony, sok jabłkowy, sok jabłkowy tłoczony, sok owocowo-warzywny różne smaki, sok pomarańczowy, sok pomarańczowy tłoczony, sok pomarańczowy wzbogacony Ca i wit.D, sok pomidorowy, sok multiwitamina, sok wielowarzywny, sok z czarnej porzeczki tłoczony. Kod CPV: 15980000-1 Napoje bezalkoholowe 15320000-7 Soki owocowe i warzywne 15982000-5 Napoje orzeźwiające SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 –stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ; Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3, części nr 4 - załącznik nr 2 do SWZ 5) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 2a do SWZ; 6) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 2b do SWZ; 7) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 2c do SWZ; 8) Wykaz asortymentowo-ilościowy do poszczególnych miejsc dostaw w zakresie części nr 4 – stanowiący Załącznik nr 2d do SWZ; UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1,2,3,4, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „Załączniki do postępowania” jako Załącznik nr 2 do SWZ.