See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Madservice
Beschreibung: Madservice til borgere i eget hjem samt plejecentre mv. Vi udsender denne forhåndsmeddelelse da vi påtænker at afholde markedsdialoger d. 24. september 2026. Hvis I er interesserede i at deltage, bedes I kontakte os på cbms@fikm.dk senest d. 17. september 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521000 Verpflegungsdienste für Privathaushalte, 55521100 Essen auf Rädern