628329-2025 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Tvorba komunikační strategie a realizace informační kampaně pro populační screeningové programy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tvorba komunikační strategie a realizace informační kampaně pro populační screeningové programy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je tvorba komunikační strategie, a dále tvorba, testování, realizace a vyhodnocení celostátní komunikační kampaně pro populační screeningové programy. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Specifikace předmětu veřejné zakázky, kap. 2.
Interne Kennung: 8000/250202
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001