2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej czynnej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. na rok 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 11 punktów poboru energii. 2. Zestawienie punktów poboru wraz z istotnymi informacjami nt. warunków na jakich świadczona jest obecnie sprzedaż energii elektrycznej oraz szczegółowego zapotrzebowania na energię elektryczną stanowi odrębny dokument – pod nazwą „Załącznik nr 1 do SWZ"
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 11 punktów poboru energii. 2. Zestawienie punktów poboru wraz z istotnymi informacjami nt. warunków na jakich świadczona jest obecnie sprzedaż energii elektrycznej oraz szczegółowego zapotrzebowania na energię elektryczną stanowi odrębny dokument – pod nazwą „Załącznik nr 1 do SWZ”.