628357-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bereitstellung von Software – Software voor Thuiszorg Kempen, een regionale dienst voor Gezinszorg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftware voor Thuiszorg Kempen, een regionale dienst voor Gezinszorg
BeschreibungDeze opdracht betreft de levering van hosting, implementatie, koppelingen, opleiding, ondersteuning en onderhoud van een geïntegreerd softwarepakket voor Thuiszorg Kempen (IVA van Welzijnszorg Kempen), een regionale dienst voor gezinszorg, inclusief een onderhouds- en servicecontract voor 5 jaar, met optionele jaarlijkse verlenging tot 8 jaar. Plaats: Welzijnszorg Kempen, Antwerpseweg 1A bus 1 te 2440 Geel
Interne Kennung2026-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026-1 - 1
Interne Kennung1