628361-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Náplně do tiskáren (opakované vyhlášení) [2026]
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNáplně do tiskáren (opakované vyhlášení) [2026]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nových, originálních, nerepasovaných tonerů, inkoustových náplní a válců do tiskáren dle specifikace uvedené v příloze č. 3 (Specifikace a ceník zboží) zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky a obchodní podmínky jsou dále upřesněny v příloze č. 2 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace.
Interne KennungMOU 579 520
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nových, originálních, nerepasovaných tonerů, inkoustových náplní a válců do tiskáren dle specifikace uvedené v příloze č. 3 (Specifikace a ceník zboží) zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky a obchodní podmínky jsou dále upřesněny v příloze č. 2 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. Ad předpokládaná hodnota veřejné zakázky: 5.1. Předpokládaná hodnota celé veřejné zakázky činí celkem 3.500.000 Kč bez DPH. 5.2. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky dle § 16 odst. 3 ZZVZ (tj. včetně předpokládané hodnoty změn závazků vyhrazených v čl. 2.2. vzoru kupní smlouvy) činí 3.850.000 Kč bez DPH.
Optionen
Beschreibung der OptionenPříloha č. 2 ZD Smluvní strany sjednávají, že množství dodávaného zboží dle přílohy č. 1 smlouvy (dále také „předpokládané množství“) je určeno pouze přibližně, kupující je oprávněn odebrat až o 10 % větší a o 10 % nižší množství zboží. Přesné množství zboží určí kupující do 1 roku ode dne nabytí účinnosti smlouvy. 4.8. Dojde-li v průběhu plnění smlouvy k ukončení výroby některého typu zboží uvedeného v příloze č. 1 smlouvy, je prodávající povinen okamžitě informovat kupujícího, přičemž je povinen předložit kupujícímu související potvrzení výrobce dotčeného typu zboží. Prodávající současně navrhne kupujícímu náhradní typ zboží, které bude v plném rozsahu splňovat požadavky smlouvy na nahrazovaný typ zboží. V případě, že prodávající tento náhradní typ zboží odsouhlasí, postupují smluvní strany v souladu s čl. 10.3 smlouvy. Cena náhradního zboží nesmí být vyšší než cena zboží nahrazovaného uvedená v příloze č. 1 smlouvy.