2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele Decontaminatie Unit voor Hulpverleners
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Mobiele Decontaminatie Unit voor Hulpverleners (hierna MDU genoemd). De Mobiele Decontaminatie Unit moet de decontaminatie van hulpverleners mogelijk maken bij CBRNe-incidenten (nucleaire, radiologische, biologische of chemische ongevallen veroorzaakt door oorlogstoxines of van industriële oorsprong). De container moet vervoerd kunnen worden door de haakarmvoertuigen met kraan die in gebruik zijn binnen de verschillende hulp- en brandweerzones en die via de federale aanbesteding (II/MAT/A26-329-13 - Post 2) werden aangekocht. De technische fiche van dit voertuig is toegevoegd als bijlage aan dit bestek (tf15_haakarmvoertuig_met_kraan-05-2017.pdf)
Interne Kennung: PPP156-129/5117/2025-32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113200 Schutzausrüstung (nuklear, biologisch, chemisch, radiologisch)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-32_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924720 Dekontaminationseinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie inventaris en Technische specificaties Mobiele Decontaminatie Unit)