2. Verfahren
Verfahren
Titel: Straatmeubilair
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is gemeente Nijkerk. De Aanbestedende Dienst is op zoek naar één leverancier die onderstaande integraal kan verzorgen: - Levering van materialen - Dienstverlening - Inspectie - Nederlandse webshop Zie voor uitgebreide omschrijving de Leidraad. Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar, 34992200 Verkehrsschilder, 34992300 Straßenschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1