628450-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – ROZBUDOWA DW 908 OD GRANICY MIASTA NA PRAWACH POWIATU CZĘSTOCHOWA DO SKRZYŻOWANIA Z DW 906 W M. PIASEK – DOKUMENTACJA PROJEKTOWA WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelROZBUDOWA DW 908 OD GRANICY MIASTA NA PRAWACH POWIATU CZĘSTOCHOWA DO SKRZYŻOWANIA Z DW 906 W M. PIASEK – DOKUMENTACJA PROJEKTOWA WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU AUTORSKIEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dokumentacja projektowa rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 908 na odcinku od granicy miasta na prawach powiatu Częstochowa do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 906 w miejscowości Piasek wraz z tym skrzyżowaniem (odcinek długości ok. 20,5 km).. Poza wykonaniem dokumentacji zamówienie obejmuje wykonanie usługi nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia
Vorherige Bekanntmachung453711-2026
Interne KennungWI/PN/260612/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001