See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
Beschreibung: Predmet nabave: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini. Detaljan opis predmeta nabave s tehničkim specifikacijama nalazi se u privitku ove Dokumentacije o nabavi – Privitak br. 1 Tehničke specifikacije i čine njezin sastavni dio. U privitku br. 1a ponuditeljima se daju na raspolaganje podaci o broju katastarskih čestica, broju zgrada, broj upisanih osoba i drugi podaci koji su u tablici iskazani prema trenutnom stanju podataka iz službenih evidencija. Ponuditelji imaju mogućnost uvida i u druge javno dostupne grafičke podatke područja obuhvaćenog grupom predmeta nabave kako bi se upoznali sa svim bitnim elementima za podnošenje ponude. Ukupna površina katastarskih općina iznosi 14 993 hektara.
Interne Kennung: 33/26 EV-V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kraj
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kraj
Interne Kennung: 33/26 EV-V-1
Los: LOT-0002
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Prisoje
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Prisoje
Interne Kennung: 33/26 EV-V-2
Los: LOT-0003
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vojnić Sinjski
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vojnić Sinjski
Interne Kennung: 33/26 EV-V-3
Los: LOT-0004
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slime
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slime
Interne Kennung: 33/26 EV-V-4
Los: LOT-0005
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kostanje
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kostanje
Interne Kennung: 33/26 EV-V-5
Los: LOT-0006
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vinjani
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vinjani
Interne Kennung: 33/26 EV-V-6
Los: LOT-0007
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Studenci
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Studenci
Interne Kennung: 33/26 EV-V-7
Los: LOT-0008
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vučevica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vučevica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-8
Los: LOT-0009
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Klis
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Klis
Interne Kennung: 33/26 EV-V-9
Los: LOT-0010
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Poljica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Poljica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-10
Los: LOT-0011
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Podbablje
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Podbablje
Interne Kennung: 33/26 EV-V-11
Los: LOT-0012
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Donji Muć
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Donji Muć
Interne Kennung: 33/26 EV-V-12
Los: LOT-0013
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kreševo
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kreševo
Interne Kennung: 33/26 EV-V-13
Los: LOT-0014
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Postira i dio k.o. Dol
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Postira i dio k.o. Dol
Interne Kennung: 33/26 EV-V-14
Los: LOT-0015
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Grana, dio k.o. Donje Makojišće i dio k.o. Gornja Rijeka
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Grana, dio k.o. Donje Makojišće i dio k.o. Gornja Rijeka
Interne Kennung: 33/26 EV-V-15
Los: LOT-0016
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Svibovec
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Svibovec
Interne Kennung: 33/26 EV-V-16
Los: LOT-0017
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o.Ljubešćica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Ljubešćica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-17
Los: LOT-0018
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o.Radovan
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Radovan
Interne Kennung: 33/26 EV-V-18
Los: LOT-0019
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Beretinec i dio k.o. Črešnjevo
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Beretinec i dio k.o. Črešnjevo
Interne Kennung: 33/26 EV-V-19
Los: LOT-0020
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Sestrunj
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Sestrunj
Interne Kennung: 33/26 EV-V-20
Los: LOT-0021
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Donja Jagodnja i dio k.o. Polača
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Donja Jagodnja i dio k.o. Polača
Interne Kennung: 33/26 EV-V-21
Los: LOT-0022
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Brbinj
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Brbinj
Interne Kennung: 33/26 EV-V-22
Los: LOT-0023
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o.Savar
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Savar
Interne Kennung: 33/26 EV-V-23
Los: LOT-0024
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o.Zverinac
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Zverinac
Interne Kennung: 33/26 EV-V-24
Los: LOT-0025
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Jurovo, dio k.o. Bubnjarci i dio k.o. Žakanje
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Jurovo, dio k.o. Bubnjarci i dio k.o. Žakanje
Interne Kennung: 33/26 EV-V-25
Los: LOT-0026
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Cetinski Varoš
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Cetinski Varoš
Interne Kennung: 33/26 EV-V-26
Los: LOT-0027
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o.Ponor
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Ponor
Interne Kennung: 33/26 EV-V-27
Los: LOT-0028
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Popovac, dio k.o. Donji Lađevac i dio k.o. Slunj
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Popovac, dio k.o. Donji Lađevac i dio k.o. Slunj
Interne Kennung: 33/26 EV-V-28
Los: LOT-0029
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Zlatar i dio k.o. Martinci Zlatarski
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Zlatar i dio k.o. Martinci Zlatarski
Interne Kennung: 33/26 EV-V-29
Los: LOT-0030
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vojnovec Loborski
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vojnovec Loborski
Interne Kennung: 33/26 EV-V-30
Los: LOT-0031
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Šemnica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Šemnica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-31
Los: LOT-0032
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Veliko Trgovišće
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Veliko Trgovišće
Interne Kennung: 33/26 EV-V-32
Los: LOT-0033
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Laz Bistrički i dio k.o. Sveti Matej
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Laz Bistrički i dio k.o. Sveti Matej
Interne Kennung: 33/26 EV-V-33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 33/26 EV-V-34
Los: LOT-0035
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lukinić Brdo
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lukinić Brdo
Interne Kennung: 33/26 EV-V-35
Los: LOT-0036
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lonjica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lonjica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-36
Los: LOT-0037
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slatinski Drenovac
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slatinski Drenovac
Interne Kennung: 33/26 EV-V-37
Los: LOT-0038
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Desne
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Desne
Interne Kennung: 33/26 EV-V-38
Los: LOT-0039
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Stanković
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Stanković
Interne Kennung: 33/26 EV-V-39
Los: LOT-0040
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Korčula i dio k.o. Žrnovo
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Korčula i dio k.o. Žrnovo
Interne Kennung: 33/26 EV-V-40
Los: LOT-0041
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Prelog
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Prelog
Interne Kennung: 33/26 EV-V-41
Los: LOT-0042
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Šatornja
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Šatornja
Interne Kennung: 33/26 EV-V-42
Los: LOT-0043
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Letovanić
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Letovanić
Interne Kennung: 33/26 EV-V-43
Los: LOT-0044
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kostajnica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Kostajnica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-44
Los: LOT-0045
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gređani
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gređani
Interne Kennung: 33/26 EV-V-45
Los: LOT-0046
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Bok Palanječki i dio k.o. Sisak Stari
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Bok Palanječki i dio k.o. Sisak Stari
Interne Kennung: 33/26 EV-V-46
Los: LOT-0047
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Unešić
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Unešić
Interne Kennung: 33/26 EV-V-47
Los: LOT-0048
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Dubrava
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Dubrava
Interne Kennung: 33/26 EV-V-48
Los: LOT-0049
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lanišće
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lanišće
Interne Kennung: 33/26 EV-V-49
Los: LOT-0050
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Seona
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Seona
Interne Kennung: 33/26 EV-V-50
Los: LOT-0051
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Orlovnjak
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Orlovnjak
Interne Kennung: 33/26 EV-V-51
Los: LOT-0052
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Novi Perkovci
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Novi Perkovci
Interne Kennung: 33/26 EV-V-52
Los: LOT-0053
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Peteranec - naselje Peteranec
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Peteranec - naselje Peteranec
Interne Kennung: 33/26 EV-V-53
Los: LOT-0054
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Rasinja - naselje Rasinja
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Rasinja - naselje Rasinja
Interne Kennung: 33/26 EV-V-54
Los: LOT-0055
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Novačka
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Novačka
Interne Kennung: 33/26 EV-V-55
Los: LOT-0056
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lovinac
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lovinac
Interne Kennung: 33/26 EV-V-56
Los: LOT-0057
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Križpolje
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Križpolje
Interne Kennung: 33/26 EV-V-57
Los: LOT-0058
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Smiljan
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Smiljan
Interne Kennung: 33/26 EV-V-58
Los: LOT-0059
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gromačnik
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gromačnik
Interne Kennung: 33/26 EV-V-59
Los: LOT-0060
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slobodnica
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Slobodnica
Interne Kennung: 33/26 EV-V-60
Los: LOT-0061
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Odvorci
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Odvorci
Interne Kennung: 33/26 EV-V-61
Los: LOT-0062
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Blacko
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Blacko
Interne Kennung: 33/26 EV-V-62
Los: LOT-0063
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gornji Gučani
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Gornji Gučani
Interne Kennung: 33/26 EV-V-63
Los: LOT-0064
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Busnovi
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Busnovi
Interne Kennung: 33/26 EV-V-64
Los: LOT-0065
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Žitnjak
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Žitnjak
Interne Kennung: 33/26 EV-V-65
Los: LOT-0066
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. Vugrovec
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području k.o. Vugrovec
Interne Kennung: 33/26 EV-V-66
Los: LOT-0067
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Starjak
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Starjak
Interne Kennung: 33/26 EV-V-67
Los: LOT-0068
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lokve
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Lokve
Interne Kennung: 33/26 EV-V-68
Los: LOT-0069
Titel: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vrbovsko i dio k.o. Gomirsko Vrbovsko
Beschreibung: Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere na području dio k.o. Vrbovsko i dio k.o. Gomirsko Vrbovsko
Interne Kennung: 33/26 EV-V-69