See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć powyższe dokumenty na każde wezwanie Zamawiającego. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać właściwe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu i używania zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. oraz z ustawą o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 18 marca 2011 r.
Interne Kennung: DZP.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 18 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 19 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 20 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 21 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 22 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 23 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 24 - Dostawy implantów ortopedycznych i materiałów zużywalnych