2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi spedycyjne w zakresie transportu drogą morską
Beschreibung: Usługi spedycyjne w zakresie transportu drogą morską dla potrzeb Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. obejmujące wartości pieniężne, produkty zabezpieczone oraz materiały klasyfikowane jako DGR.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
628500-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60600000 Water transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001