628502-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytování služeb elektronických komunikací prostřednictvím veřejné mobilní telefonní sítě [2025]
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb elektronických komunikací prostřednictvím veřejné mobilní telefonní sítě [2025]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování hlasových a datových telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilní sítě a dále poskytování souvisejících služeb v rozsahu a za podmínek uvedených v příloze 3a (Specifikace veřejné zakázky), příloze 3b (Obchodní podmínky) a příloze 4 (Cenová nabídka) zadávací dokumentace.
Interne KennungMOU 530 960
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 72300000 Datendienste, 64213000 Gemeinsame Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen, 64214000 Spezielle Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen
5. Los
LosLOT-0001