See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Išorės laboratorijose atliekamų tyrimų paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija vykdo išorės laboratorinių tyrimų paslaugų pirkimą, kurio objektas – įvairių profilių laboratoriniai tyrimai, atliekami akredituotoje (ar lygiaverčius reikalavimus atitinkančioje) medicinos laboratorijoje.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Imunocheminiai ir molekulinės diagnostikos tyrimai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sunkiųjų metalų ir vitaminų tyrimai
Interne Kennung: 2