2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych (HONKER)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych marki HONKER. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne Kennung: 131/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne Kennung: Dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 3. Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
628551-2026 - Competition
Poland – Parts and accessories for vehicles and their engines – Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych (HONKER)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 131/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: