2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Sieci Wodociągowych w Gminie Sochaczew
Beschreibung: Część I: Dostawa wodomierzy wraz z modułami radiowymi, odbiornikami radiowymi i zestawami inkasenckimi Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4500 wodomierzy DN20 o klasie min. R160 w poziomie i min. R100 w pionie. Wodomierze te powinny być wyposażone w hermetyczne nakładki radiowe. Zamówienie obejmuje również osprzęt, 2 odbiorniki radiowe, 4 zestawy inkasenckie oraz system do zdalnego odczytu wodomierzy. Dodatkowo, w zakres zamówienia wchodzi wdrożenie systemu do zdalnego odczytu oraz jego integracja z systemem bilingowym zamawiającego. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia Część II: Dostawa hydrantów Przedmiotem zamówienia jest dostawa 125 szt. hydrantów nadziemnych zabezpieczonych w przypadku złamania z podwójnym zamknięciem DN 80 Szczegółowo zakres zamówienia opisuje załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131160 Hydranten, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wodomierzy wraz z modułami radiowymi, odbiornikami radiowymi i zestawami inkasenckimi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4500 wodomierzy DN20 o klasie min. R160 w poziomie i min. R100 w pionie. Wodomierze te powinny być wyposażone w hermetyczne nakładki radiowe. Zamówienie obejmuje również osprzęt, 2 odbiorniki radiowe, 4 zestawy inkasenckie oraz system do zdalnego odczytu wodomierzy. Dodatkowo, w zakres zamówienia wchodzi wdrożenie systemu do zdalnego odczytu oraz jego integracja z systemem bilingowym zamawiającego. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: ZP.271.30-1.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa hydrantów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 125 szt. hydrantów nadziemnych zabezpieczonych w przypadku złamania z podwójnym zamknięciem DN 80 Szczegółowo zakres zamówienia opisuje załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.30-2.2025
Haupteinstufung (cpv): 42131160 Hydranten