See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17, zwanego dalej Zamawiającym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN-32/26/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: 1 "Kompresy gazowe jałowe 13-17nitkowe 8 warstw 5 cm x 5 cm x 3 szt." OP 400000 2 "Kompresy gazowe jałowe 13-17nitkowe 8 warstw 7.5 cm x 7.5 cm x 3 szt. " OP 120000 3 "Kompresy gazowe jałowe 13-17nitkowe 8 warstw 10 cm x 10 cm x 3 szt." OP 15000 *dotyczy wszystkich pozycji *Kompresy z podwijanymi brzegami zabezpieczającymi przed strzępieniem się materiału.*Stosowane do opatrywania ran i wykorzystywania w trakcie zabiegów.*Pakiety z kompresami jałowymi powinny otwierać się w sposób łatwy i gwarantujący zachowanie sterylności zawartości pakietu (odpowiednia długość zakładek - listków, które nie powinny rwać się przy otwieraniu).
Interne Kennung: Część nr 31
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: 1 Kompresy włókninowe jałowe 30 - 40 gramowe z otworem w kształcie litery Y, na rurki tracheostomijne i dreny 7,5 cm x 7,5 cm x 2 szt. OP 26000
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: 1 Jałowy, czterowarstwowy, dobrze chłonny kompres typu Zetuvit 20 cm x 40 cm SZT 1000 2 Jałowy, czterowarstwowy, dobrze chłonny kompres typu Zetuvit 20 cm x 20-25 cm SZT 55
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: 1 Opatr. z maścią zawierający srebro typu Atrauman Ag 5 cm x 5 cm x 10 szt. OP 150 2 Opatr. z maścią zawierający srebro typu Atrauman Ag 10 cm x 10 cm x 10 szt. OP 70 *dotyczy obu pozycji *Antybakteryjny opatrunek z cienkiej tiulowej siatki z hydrofobowych włókien poliestrowych pokrytej srebrem metalicznym, impregnowanej maścią na bazie trójglicerydów. Wyrób medyczny objęty refundacją.
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: 1 Wchłanialny jałowy hemostatyk powierzchniowy z celulozy w formie gazy o działaniu bakteriobójczym 7,5 cm x 5 cm x 1 szt. SZT 24 2 Wchłanialny jałowy hemostatyk powierzchniowy z celulozy w formie gazy o działaniu bakteriobójczym 1,2 cm x 5 cm x 1 szt. SZT 24 3 Wchłanialny jałowy hemostatyk powierzchniowy z celulozy w formie gazy o działaniu bakteriobójczym 10 cm x 20 cm x 1 szt. SZT 24 *dotyczy wszystkich pozycji *Niskie pH 2,5-3,5 w kontakcie z krwią hamujące rozwój szczepów MRSA, MRSE, PRSP, VRE, E. Coli. Okres wchłaniania 7-14 dni. Czas umożliwiający hemostazę: 2-8 minut.
Interne Kennung: Część nr 35
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: 1 Wchłanialny jałowy hemostatyk powierzchniowy z celulozy w formie gęsto tkanej gazy o działaniu bakteriobójczym 15-16 cm x 22-23 cm x 1 szt. * Niskie pH 2,5-3,5 w kontakcie z krwią hamujące rozwój szczepów MRSA, MRSE, PRSP, VRE, E. Coli. Okres wchłaniania 7-14 dni. Czas umożliwiający hemostazę: 2-8 minut. SZT 24
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: 1 Alloplastyczny substystut naskórka w postaci mikroporowatej błony, do leczenia oparzeń, odmrożeń, owrzodzeń, ran po pobraniu przeszczepów skóry - Suprathel 5 cm x 5 cm x 5 szt. OP 2 2 Alloplastyczny substystut naskórka w postaci mikroporowatej błony, do leczenia oparzeń, odmrożeń, owrzodzeń, ran po pobraniu przeszczepów skóry- Suprathel 9 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 7 3 Alloplastyczny substystut naskórka w postaci mikroporowatej błony, do leczenia oparzeń, odmrożeń, owrzodzeń, ran po pobraniu przeszczepów skóry - Suprathel 18 cm x 23 cm x 1 szt. SZT 5
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: 1 Opatr. hydrokol. jałowy, cienki. samoprzylepny typu Suprasorb H Thin 5 cm x 5 cm x 1 szt. SZT 150
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: 1 Opatr. hydrokoloidowy obramowany 6 cm x 6 cm * SZT 300 2 Opatr. hydrokoloidowy obramowany 15 cm x 15 cm * SZT 120 *dotyczy obu pozycji *Opatrunek hydrokoloidowy zbudowany z 3 hydrokoloidów zawieszonych w macierzy polimerowej. *Obramowanie nie mniejsze niż 2 cm z każdej strony. *Wyrób medyczny objęty refundacją
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: 1 Sterylny, bakteriobójczy, miękki opatrunek hydrowłóknisty ze srebrem (jonowym), wyprodukowany w Technologii Hydrofiber, o dużej chłonności z dodatkiem nylonowych włókien wzmacniających typu Aquacel Ag Burn 15 cm x 17 cm x 1 szt. SZT 20
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: 1 Jałowy, opatrunek antybakteryjny z jonami srebra, regulujący poziom wilgotności w ranie, składający się z dwóch warstw chłonnych wykonanych w Technologii Hydrofiber wzmocniony poprzecznymi przeszyciami typu Aquacel Ag+Extra 10 cm x 10 cm x 1 szt. * SZT 200 2 Jałowy, opatrunek antybakteryjny z jonami srebra, regulujący poziom wilgotności w ranie, składający się z dwóch warstw chłonnych wykonanych w Technologii Hydrofiber wzmocniony poprzecznymi przeszyciami typu Aquacel Ag+Extra 15 cm x 15 cm x 1 szt. * SZT 130 *dotyczy obu pozycji *Opatrunek przeznaczony do ran głębokich z obfitym wysiękiem, niszczący biofilm. *Możliwość docinania we wszystkich kierunkach. *Wyrób medyczny objęty refundacją
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: 1 Proteza kości czaszki typu CODUBIX R1 (dł.130, szer.125, wys. krzywizny 22mm) SZT 2 2 Proteza kości czaszki typu CODUBIX R2 (dł.134, szer.110, wys. krzywizny 24mm) SZT 2 *dotyczy obu pozycji *Wymagana deklaracja zgodności i certyfikat CE dla wyrobu medycznego klasy III
Interne Kennung: Część nr 42
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: 1 Opatrunek Hydrofilm 6 cm x 7 cm x 100 szt. * NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW OP 10 2 Opatrunek Hydrofilm 10 cm x 15 cm x 50 szt. * NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW OP 3
Interne Kennung: Część nr 43
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: 1 Elastyczny opatrunek stanowiący warstwę kontaktową, wykonany w technologii lipidowo-koloidowej. 15 cm x 20 cm x 1 szt. SZT 1300 2 Opatrunek impregnowany solami srebra wykonany w technologii Lipidowo-koloidowej. 15 cm x 20 cm x 1 szt. SZT 400 3 Samoprzylepny, miękki opatrunek piankowy wykonany w technologii TLC składający się z miękkiej przylegającej warstwy TLC połączonej z chłonną wkładką z pianki poliuretanowej, przepuszczalnej dla gazów, wodoodpornej zewnętrznej cienkiej warstwy z silikonowym przylepcem na brzegach. 8 cm x 8 cm x 1 szt. SZT 20 4 Samoprzylepny, miękki opatrunek piankowy wykonany w technologii TLC składający się z miękkiej przylegającej warstwy TLC połączonej z chłonną wkładką z pianki poliuretanowej, przepuszczalnej dla gazów, wodoodpornej zewnętrznej cienkiej warstwy z silikonowym przylepcem na brzegach. 10 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 250 5 Samoprzylepny, miękki opatrunek piankowy wykonany w technologii TLC składający się z miękkiej przylegającej warstwy TLC połączonej z chłonną wkładką z pianki poliuretanowej, przepuszczalnej dla gazów, wodoodpornej zewnętrznej cienkiej warstwy z silikonowym przylepcem na brzegach. 13 cm x 13 cm x 1 szt. SZT 20 6 Samoprzylepny, miękki opatrunek piankowy wykonany w technologii TLC składający się z miękkiej przylegającej warstwy TLC połączonej z chłonną wkładką z pianki poliuretanowej, przepuszczalnej dla gazów, wodoodpornej zewnętrznej cienkiej warstwy z silikonowym przylepcem na brzegach. 15 cm x 20 cm x 1 szt. SZT 200 7 Opatrunek wykonany w technologii TLC, zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). 6 cm x 6 cm x 1 szt. SZT 200 8 Opatrunek wykonany w technologii TLC, zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). 10 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 80 9 Opatrunek wykonany w technologii TLC, zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). Matryca TLC impregnowana srebrem. 6 cm x 6 cm x 1 szt. SZT 200 10 Opatrunek wykonany w technologii TLC, zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). Matryca TLC impregnowana srebrem. 10 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 300 11 Opatrunek wykonany w technologii TLC, zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). Matryca TLC impregnowana srebrem. 15 cm x 20 cm x 1 szt. SZT 100 12 Opatrunek zbudowany z włókninowej wkładki wykonanej z włókien charakteryzujących się wysoką chłonnością, kohezyjnością i właściwościami hydro-oczyszczającymi (poliakrylan). 40 cm x 5 cm x 1 szt. SZT 10
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: 1 Intrasite gel 15 g x 10 szt. *Nie zamieniać! Opatrunek dla pacjentów z EB OP 10
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: 1 Opatrunek Mepilex 17,5 cm x 17,5 cm x 1 szt. (dla pacjentów z EB) SZT 600 2 Opatrunek Mepilex EM 17,5 cm x 17,5 cm x 1 szt. (dla pacjentów z EB) SZT 8000 3 Opatrunek Mepilex Transfer 15 cm x 20 cm x 1 szt. (dla pacjentów z EB) SZT 8000 4 Opatrunek Mepilex Transfer 20 cm x 50 cm x 1 szt. (dla pacjentów z EB) SZT 800 5 Opatrunek Mepilex Ag 17,5 cm x 17,5 cm x 1 szt. SZT 130 6 Opatrunek 5-warstwowy, z warstwą superabsorbentu przeznaczony do ran z dużym wysiękiem. Wodoodporny, obramowany, z silikonową warstwą kontaktową zapewniającą przyleganie, a nie przyklejanie opatrunku. Z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; rozm. 12.5 cm x 12.5 cm x 1 szt. SZT 200
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: 1 Opaska elastyczna tkana z zapinką 8 cm x 4-5 m. *Pakowana pojedynczo, łącznie z zapinką, w opakowanie z opisem produktu. SZT 1200
Interne Kennung: Część nr 47
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: 1 Opatr. piankowy, poliuretanowy, nieprzylepny BIATAIN 10 cm x 10 cm x 1 szt. *Opatrunki dla pacjentów z EB - nie zamieniać! SZT 10
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Beschreibung: 1 Biologiczny, wchłanialny substytut opony twardej składający się z dwuwarstwowej membrany, stosowany w operacjach neurochirurgicznych. Rozmiar 5 cm x 5 cm x 1 szt. SZT 5 2 Biologiczny, wchłanialny substytut opony twardej składający się z dwuwarstwowej membrany, stosowany w operacjach neurochirurgicznych. Rozmiar 7,5 cm x 7,5 cm x 1 szt. SZT 5
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Beschreibung: 1 Granugel żel 15 g x 1 szt. *Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB. SZT 150
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Beschreibung: 1 Sterylny pasek biomateriału wykonany z ePTFE, wyposażony w igłę (o dł. 58 mm) na każdym końcu, biokompatybilny i biointegrowalny, stosowany w chirurgii powiek. Rozmiar 1.3 mm x 1500 mm x 2 mm x 1 szt. SZT 2 2 Sterylny pasek biomateriału wykonany z ePTFE, wyposażony w igłę (o dł. 58 mm) na każdym końcu, biokompatybilny i biointegrowalny, stosowany w chirurgii powiek. Rozmiar 1.3 mm x 1500 mm x 3 mm x 1 szt. SZT 2
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Beschreibung: 1 Cavilon spray 28 ml x 1 szt. *Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB. SZT 96
Interne Kennung: Część nr 52
Haupteinstufung (cpv): 33631200 Emollentia und Hautschutzmittel
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: 1 Przeciwbakteryjny specjalistyczny opatrunek, w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem (546 mg na 100 cm2), wzmocniony warstwą poliestrową. Stosowany do zabezpieczania wkłuć cewników i drenów. Aktywny 7 dni; rozm. Średnica 2,5 cm z otworem o średnicy 1,5 mm; op. x 10 szt. OP 4 2 Przeciwbakteryjny specjalistyczny opatrunek, w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem (546 mg na 100 cm2), wzmocniony warstwą poliestrową. Stosowany do zabezpieczania wkłuć cewników i drenów. Aktywny 7 dni; rozm. Średnica 2,5 cm z otworem o średnicy 4 mm; op. x 10 szt. OP 4 3 Przeciwbakteryjny specjalistyczny opatrunek, w formie tkaniny nylonowej powlekanej srebrem (546 mg na 100 cm2), wzmocniony warstwą poliestrową. Stosowany do zabezpieczania wkłuć cewników i drenów. Aktywny 7 dni; rozm. Średnica 2,5 cm z otworem o średnicy 7 mm; op. x 10 szt. OP 4
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Beschreibung: 1 Gąbka silikonowa do opasywania twardówki 3 mm x 5 mm x 1 szt. SZT 5 2 Gąbka silikonowa do opasywania twardówki 2,5 mm x 4 mm x 1 szt. SZT 5 3 Gąbka silikonowa do opasywania twardówki 5 mm x 2,5 mm ? koła x 1szt. SZT 5
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Beschreibung: 1 Tubifast rękaw elastyczny linia żółta 10,75 cm x 10 m x 1 szt. *Produkt przeznaczony dla pacjentów z EB - nie zamieniać! SZT 40
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Beschreibung: 1 Bandaż w postaci rękawa Comfifast Multistrech linia zielona 5 cm x 10 m x 1 rolka. *Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB. SZT 45
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Beschreibung: 1 Secura No-Sting Barrier Film Spray 28 ml x 1 szt. *Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB. SZT 60
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Beschreibung: 1 Tubifast skarpetki rozmiar nr 1 x 1 szt. * SZT 12 2 Tubifast rękawiczki rozm. S x 1 szt. SZT 24 3 Tubifast Legginsy 6-24 mies. x 1 szt. * SZT 24 * dotyczy wszystkich pozycji *Nie zamieniać! Produkty przeznaczone pacjentom z EB
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Beschreibung: 1 L-Mesitran Soft x 250 g OP 80 2 L-Mesitran Foam 10 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 2000 3 L-Mesitran Tulle 10 cm x 10 cm x 1 szt. SZT 320 * dotyczy wszystkich pozycji *Nie zamieniać! Opatrunek dla pacjentów z EB
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Beschreibung: 1 Taśma mocująca Mepitac rozm. 2 cm x 3 m x 1 szt. SZT 32 2 Taśma mocująca Mepitac rozm. 4 cm x 1.5 m x 1 szt. SZT 180 * dotyczy obu pozycji * Nie zamieniać! Produkt dla pacjentów z EB
Interne Kennung: Część nr 60
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster