2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zeewolde Toezichthouder bouw en leefomgeving
Beschreibung: Achtergrond en aanleiding Gemeente Zeewolde is een dynamische gemeente die volop in ontwikkeling is. Er wordt intensief gewerkt aan de realisatie van nieuwe bedrijventerreinen en woonwijken, evenals aan diverse inbreidings- en bouwprojecten binnen het bestaande stedelijk gebied. De medewerker handhaving bouw speelt een cruciale rol in het waarborgen van de kwaliteit en veiligheid binnen deze projecten. Het komende jaar staat in het teken van het optimaliseren van ons toezicht en onze handhaving op basis van de eerste ervaringen met de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen (Wkb). Daarnaast vragen het toezicht en de handhaving op het toenemende aantal evenementen in de gemeente om de nodige aandacht. Momenteel brengt de organisatie de benodigde capaciteit voor deze taken in kaart en worden de interne processen verder geoptimaliseerd. Omdat de reguliere toezichts- en handhavingswerkzaamheden in de buitenruimte onverminderd doorgaan, is Gemeente Zeewolde per direct op zoek naar tijdelijke versterking. Functie-omschrijving & Opdracht Wij zoeken een ervaren Tijdelijk Medewerker Handhaving / Toezichthouder voor de vakgebieden: Bouw: Toezicht op bouwactiviteiten en toepassing/naleving van de Wkb-voorwaarden; Ruimtelijke Ordening: Handhaving op het omgevingsplan en het gebruik van gronden en bouwwerken; Evenementen: Toezicht op en handhaving van verleende evenementenvergunningen en de veiligheid ter plaatse.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000