See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Management ZCHÚ KHK
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. Péče je rozdělena do šesti kategorií: kosení travních porostů, zpracování plánů péče, realizace a obnova značení těchto území včetně realizace a obnovy oplocenek, odborné ošetření dřevin, geodetické práce a odborný monitoring území.
Vorherige Bekanntmachung: 40680-2024
Interne Kennung: CIRI/2022/351
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Oznámení se týká oznámení o zadání dílčích zakázek v 4Q/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kosení travních porostů, výřez náletů, pastva
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v kosení travních porostů, výřezu náletů, pastvě. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 4Q/2025.
Interne Kennung: Kategorie A
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Los: LOT-0003
Titel: Odborné ošetření dřevin
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v odborném ošetření dřevin. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 4Q/2025. V tomto čtvrtletí nebyla zadána žádná zakázka.
Interne Kennung: kategorie D
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0002
Titel: Realizace a obnova značení, realizace a obnova oplocenek
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v realizaci a obnově značení, realizace a obnova oplocenek. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 4Q/2025.
Interne Kennung: Kategorie C
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros