2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i obsługa stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy na terenie miast Ruda Śląska oraz Świętochłowice, z zastosowaniem do transmisji danych technologii Narrowband (NB-IoT lub LTE.CAT.M)
Beschreibung: Cały tytuł zamówienia to: Budowa i obsługa stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy na terenie miast Ruda Śląska oraz Świętochłowice, z zastosowaniem do transmisji danych technologii Narrowband (NB-IoT lub LTE.CAT.M) działającej w licencjonowanych pasmach radiowych . Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków w formularzu www.ezamowienia.gov.pl Zamawiający był zmuszony ograniczyć liczbę znaków w tytule ogłoszenia. Przedmiotem zamówienia jest budowa i obsługa stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy (dalej: System) na terenie miasta Ruda Śląska oraz Świętochłowic, z zastosowaniem do transmisji danych technologii Narrowband (NB-IoT lub LTE.CAT.M) działającej w licencjonowanych pasmach radiowych. Celem planowanego zamówienia jest bieżące pozyskiwanie odczytów z wodomierzy, monitorowanie i automatyczna analiza otrzymanych danych, bezpośredni transfer do zintegrowanych systemów Zamawiającego oraz możliwość udostępnienia ich odbiorcom usług. Wykonawca zapewni budowę stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy pozwalającego na odbiór danych minimum raz na dobę. System będzie wdrażany sukcesywnie, etapami - szczegóły przedstawiono w opisie zadań. Realizacja poszczególnych zadań będzie wymagała zapewnienia transmisji danych w określonym czasie dla podanej liczby odbiorców. Zamawiający uznał, że przedmiot zamówienia jest przeznaczony do użytku osób fizycznych, w szczególności pracowników Zamawiającego, dlatego w opisie przedmiotu zamówienia uwzględniono wymagania dostępności, o których mowa w art. 100 ustawy Pzp. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik Nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem, 32441300 Telematiksystem, 72263000 Software-Implementierung, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa i obsługa stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy na terenie miast Ruda Śląska oraz Świętochłowice, z zastosowaniem do transmisji danych technologii Narrowband (NB-IoT lub LTE.CAT.M) działającej w licencjonowanych pasmach radiowych.
Interne Kennung: OZ/262/1-PT/PN/2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
Additional classification (cpv): 32441200 Telemetry and control equipment, 32441300 Telematics system, 72263000 Software implementation services, 72514000 Computer facilities management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: OZ/262/1-PT/PN/2026